ISTANBUL NIGHT FLIGHT

 

ISTANBUL NIGHT FLIGHT 2023 8. SEZON BAŞLIYOR.

***

MÜZİĞİN YILDIZLARIYLA BULUŞMAK İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI.

***

ISTANBUL NIGHT FLIGHT 2023 MÜZİĞİN YILDIZ İSİMLERİNİ YENİDEN BULUŞTURMAYA HAZIRLANIYOR.

Dünya starlarının, müzikseverlere eşi benzeri olmayan bir gece yaşatacağı "İstanbul Night Flight" konser serisinin 8.sezonunun da dinleyicileriyle buluşuyor.

Events Across Turkey, Avrupa’nın En iyi Event Ödüllü etkinliği Istanbul Night Flight 2023 yılında da dünya starlarını ağırlamaya devam ediyor.

Avrupa’nın En İyi Event Ödülü etiketine sahip olan etkinliğin konserleri bu yıl 09 Şubat - 11 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Birçok kültür ve sanat etkinliğinin yanı sıra sayısız konsere ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Efes Antik Kent, Volkswagen Arena, Antalya Açık Hava, İzmir Açık Hava ve CSO ADA, gerçekleşecek konserler serisinde müzikseverler dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini dinleme şansı bulacaklar. Sınırlı sayıda dinleyici ile buluşacak bu özel konserlere kaçırmadan yerinizi ayırtın.

Notaların Ustalarından Unutulmayacak Müzik Resitali

İstanbul Night Flight 8. Sezonunda da müzikseverleri ülkenin en iyi etkinliklerini sunuyor. JOHN MALKOVICH ve HYUNG-KI JOO gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra uluslarası ülkemizin en önemli isimlerini ağırlayan uluslararası ödüllü proje olan AN EPIC SYMPHONY projesi ile HAYKO CEPKİN, maNga, İBRAHİM TATLISES, SERTAB ERENER, CEM ADRIAN, LEVENT YÜKSEL, HAKAN ALTUN, FERMAN AKGÜL, MARK ELIYAHU, MADRIGAL, PENTAGRAM, FATMA TURGUT ve KARSU'yu "NIGHT FLIGHT SYMPHONY ORCHESTRA & CHOIR" eşliğinde yeniden ağırlamaya hazırlanıyor.