ISTANBUL NIGHT FLIGHT

 

ISTANBUL NIGHT FLIGHT 2024 X SEASON BAŞLIYOR.

***

MÜZİĞİN YILDIZLARIYLA BULUŞMAK İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI.

***

ISTANBUL NIGHT FLIGHT 2024 MÜZİĞİN YILDIZ İSİMLERİNİ YENİDEN BULUŞTURMAYA HAZIRLANIYOR.

Dünya starlarının, müzikseverlere eşi benzeri olmayan bir gece yaşatacağı "İstanbul Night Flight" konser serisinin 8.sezonunun da dinleyicileriyle buluşuyor.

Events Across Turkey, Avrupa’nın En iyi Event Ödüllü etkinliği Istanbul Night Flight 2024 yılında da dünya starlarını ağırlamaya devam ediyor.

Avrupa’nın En İyi Event Ödülü etiketine sahip olan etkinliğin konserleri bu yıl 23 Mart - 24 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek. Birçok kültür ve sanat etkinliğinin yanı sıra sayısız konsere ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Efes Antik Kent, Volkswagen Arena, Antalya Açık Hava, İzmir Açık Hava ve CSO ADA, gerçekleşecek konserler serisinde müzikseverler dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini dinleme şansı bulacaklar. Sınırlı sayıda dinleyici ile buluşacak bu özel konserlere kaçırmadan yerinizi ayırtın.

Notaların Ustalarından Unutulmayacak Müzik Resitali

İstanbul Night Flight X.Sezonunda da müzikseverleri ülkenin en iyi etkinliklerini sunuyor. JOHN MALKOVICH ve HYUNG-KI JOO gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra uluslarası ülkemizin en önemli isimlerini ağırlayan uluslararası ödüllü proje olan AN EPIC SYMPHONY projesi ile SİBEL CAN, HAYKO CEPKİN, maNga, GÖKHAN TÜRKMEN, CEM ADRIAN, ATHENA, MEHMET ERDEM, HAKAN ALTUN, FERMAN AKGÜL, MARK ELIYAHU, PENTAGRAM, MERCAN DEDE, SALUT SALON ve KARSU'yu "NIGHT FLIGHT SYMPHONY ORCHESTRA & CHOIR" eşliğinde yeniden ağırlamaya hazırlanıyor.

AN EPIC SYMPHONY & AHMET KAYA : MEHMET ERDEM & MERCAN DEDE